Tatilin gelmesi ve havaların soğuması ile birlikte evde geçirilen zaman da arttı. Bu süreçte yapılabilecek en iyi şeyin evinizde sıcak kahvenizi yudumlarken bilgisayar oyunları oynamak olduğu düşüncesiyle, sizler için popüler oyunlar listesi derledik. Dönüşen oyun dünyası her ne kadar farklı platformlarda oyun oynama imkanı sunsa da, bilgisayar oyunu tutkunlarının sayısı azımsanmayacak kadar çok. İşte tatilde oyun oynamanın keyfini çıkarabileceğiniz 2021’in en hit oyunları:

GTA 5

Seri şeklinde sunulan bu oyun 2021 yılının en çok tercih edilen oyunlarından biri. Daha önceki serilerine kıyasla profesyonel görevler detaylandırılmış. 68 tane heyecan verici görevin yer aldığı oyun, Metacritic’ te aldığı yüksek puanla da dikkat çeker.

Disco Elysium: The Final Cut

Macera türündeki oyunları sevenlerin beğenisini kazanarak yüksek puanlar almayı başarmış bir oyun. Kendinizi etkileyici bir hikayenin içinde bulacağınız bu oyunda yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Forza Horizon 5

Birbirinden farklı araba modelleri ile Meksika’da araç sürme imkanı sunan bu oyunun başından uzun süre kalkamayacağınız kesin. Geliştirilmiş grafik görüntüleri sayesinde kendinizi oyunun bir parçası olarak hissedebilirsiniz.

Chicory: A Colorful Tale

Siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu bir diyarı kendi fırça dokunuşlarınız ile renklendirebileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyun.

PC dünyası yalnızca bu oyunlarla sınırlı değil elbette. Tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz diğer oyunlar ise:

  • Dota 2
  • Streets of Rage 4 Mr X. Nightmare DLC
  • Wildermyth
  • Psychonauts 2